Wyniki konkursu "Dzień Europy" 2022

Opublikowano: 2022-05-21 18:20
W dniu 8 maja odbyła się uroczystość wręczenia nagród w międzynarodowym konkursie z okazji Dnia Europy, zorganizowanym przez Liceum Ogólnokształcące w Chorwacji. Wydarzenie miało formę online. Uczestniczyli w nim zaproszeni finaliści wraz z nauczycielami.
      Na konkurs nadesłano 148 prac. Zgłoszenia wpłynęły z 14 krajów i 3 kontynentów. Miło nam poinformować, że wśród finalistów znalazła się uczennica naszej szkoły Laura Szymańska z kl. 6a.
       Podczas międzynarodowego spotkania uczniów i nauczycieli z Chorwacji, Polski, Rumunii, Indii, Kolumbii, Wietnamu, Kosowa, Turcji, Uzbekistanu, Bułgarii, Czarnogóry, Gruzji, Rosji mieliśmy okazję zagrać w Kahoota.
Co to jest Kahoot? To ulubione narzędzie wielu uczniów i nauczycieli do interaktywnych quizów.
Blisko 50 uczniów znajdujących się w różnych miejscach na świecie w tym samym czasie sprawdzało wiedzę na temat Unii Europejskiej.
Spotkanie było pięknym, niepowtarzalnym, pełnym emocji przeżyciem dla wszystkich.
Koordynator konkursu: Violetta Butowt
Szczegółowe informacje w serwisie: https://www.youtube.com/watch?v=gIXZ-m3U2qA