Wszystkie kolory świata II

Opublikowano: 2022-03-06 15:21
Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim konkursie na najbardziej oryginalną laleczkę w ramach akcji UNICEF  "Wszystkie Kolory Świata" . Konkurs jest prowadzony na stronie: https://wszystkiekoloryswiata.unicef.pl , korzystanie z której wymaga posiadania osobistego profilu na portalu społecznościowym Facebook. Strona jest aktywna w terminie realizacji konkursu: od 10.03.2022 (godz. 11.00 ) do 18.03.2022 ( godz. 11.00).

W czasie trwania konkursu, użytkownicy, którzy chcą oddać głos na wybrane zdjęcie laleczki muszą wejść na stronę konkursową, wybrać zdjęcie i oddać na nie głos logując się na swoje konto na Facebooku. Zdjęcia laleczek zamieszczone są w losowej kolejności. Każdy może wyszukać laleczkę reprezentującą Zespół Szkół nr 6 stosując dostępne filtry. Naszą szkołę reprezentuje laleczka z Ukrainy. Jest to praca Anheliny Bielkiny z klasy 2a. Każdy użytkownik portalu społecznościowego Facebook może oddać tylko jeden głos ze swojego konta.

Nagrodą w konkursie jest koncert Ambasadora Dobrej Woli UNICEF- Majki Jeżowskiej w naszej szkole.

Zapraszamy do głosowania i życzymy dobrej zabawy !