Wieczornica

Opublikowano: 2023-11-12 21:55
Święto Niepodległości to dla nas Polaków szczególny dzień. Tegoroczne obchody miały wyjątkowy charakter. W naszej szkole po raz 21 odbyła się Wieczornica Patriotyczna. Uczniowie, ich rodzice, nauczyciele oraz przedstawiciele lokalnych środowisk zgromadzili się tłumnie aby wspólnie uczcić pamięć o ludziach i wydarzeniach z przeszłości, ważnych dla naszego narodu.Przepiękna scenografia wprowadziła niepowtarzalny nastrój zadumy i refleksji, a występy uczniów spowodowały łzy wzruszenia i ogromną dumę ze swoich pociech.Wieczór ten z pewnością pozostanie w pamięci uczestników, każde wystąpienie skłoniło widzów do głębszej refleksji nad dziejami naszej ojczyzny. Rozdano również nagrody za konkurs pt."Kotylion na 11 listopada".

Po zakończeniu części artystycznej uczestnicy kontynuowali świętowanie przy smacznym poczęstunku.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia uroczystości, w szczególności naszym wspaniale przygotowanym artystom.