Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Opublikowano: 2022-06-29 21:09

24 czerwca uczniowie, rodzice i nauczyciele wzięli udział w uroczystym zakończeniu roku szkolnego.

Podziękowano rodzicom za pracę na rzecz szkoły i klasy. Wręczono nagrody za konkursy. Klasy trzecie przygotowały krótki program artystyczny. Nie zabrakło w nim bezpiecznych rad na wakacje. Pan dyrektor Wojciech Murawski gratulował uczniom promocji do wyższej klasy oraz życzył udanego wypoczynku. Klasa 6a przygotowała apel, podczas którego wręczone zostały świadectwa wyróżnionym uczniom, nagrody za udział w konkursach oraz podziękowania dla dzieci i rodziców, którzy aktywnie uczestniczyli w życiu szkoły. Spotkanie uświetniły występy pani Svitlany Poberezhnyuk– skrzypaczki Opery Lwowskiej, która obecnie wspomaga nauczycieli w pracy z dziećmi z Ukrainy oraz Szkolnego Zespołu Wokalnego "Timberlinki".

Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji!