KONKURS Się gra, się ma!

Opublikowano: 2019-11-01 19:30

KONKURS „SIĘ GRA SIĘ MA…”

Z końcem października zgłosiliśmy naszą świetlicę szkolną do konkursu „SIĘ GRA SIĘ MA BEZPIECZNY PLAYROOM!”, którego wygrana daje szansę m.in. na wyremontowanie i przekształcenie świetlicy w nowoczesną salę gier dla dzieci oraz wyposażenie jej w gry planszowe i zestawy naklejek ściennych. Konkurs ten polega na zebraniu jak największej ilości głosów.

CO TRZEBA ZROBIĆ? – GŁOSOWAĆ KAŻDEGO DNIA!

SPOSÓB 1: Wejdź na stronę: https://www.siegrasiema.com/swietlice/302

i codziennie oddaj głos na naszą świetlicę (*głosować można raz dziennie z takich urządzeń jak: telefon, laptop, komputer, tablet).

1 GŁOS = 1 PUNKT

SPOSÓB 2 (DLA CHĘTNYCH): Zarejestrowanie paragonu kupionej dowolnej gry firmy Hasbro w salonach Empik lub na empik.com

(*w głosowaniu z paragonem można wygrać nagrody indywidualne).

1 PARAGON = 50 PUNKTÓW

GŁOSOWANIE TRWA DO 28 listopada 2019 r.

Prosimy o wsparcie i systematyczne oddawanie głosów na naszą świetlicę, ale i zachęcanie swoich bliskich i znajomych, bo im więcej głosów tym większe szanse na wygraną.

RAZEM MAMY SZANSĘ NA SUKCES!

wychowawcy świetlicy