Konkurs „KOSMOS W MOICH OCZACH”

Opublikowano: 2021-05-04 19:31

CELE KONKURSU:

1. Rozbudzanie zainteresowań kosmosem i odkryciami w tej dziedzinie wiedzy.

2. Rozwijanie i promowanie uzdolnień artystycznych uczniów.

3. Motywowanie uczniów do rozwijania pasji artystycznych.

4. Kształtowanie wrażliwości estetycznej.

WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE:

1. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych klas I-III w Bydgoszczy.

2. Organizatorem jest świetlica szkolna przy SP45 w Bydgoszczy.

3. Każdy uczestnik może zgłosić na konkurs jedną pracę, wykonaną własnoręcznie .

4. ZADANIE KONKURSOWE polega na wykonaniu pracy plastycznej na temat kosmosu w formie płaskiej, dowolną techniką (oprócz komputerowej), w wymiarze A4.

5. Oceny prac konkursowych dokona powołana przez Organizatora komisja.

6. Prace zostaną ocenione w zakresie:

- zgodności z tematem;

- pomysłowości i oryginalności;

- jakości i estetyki wykonania;

1. TERMIN I MIEJSCE SKŁADANIA PRAC: do 14 maja br., zdjęcie pracy przesyłamy na adres e-mail świetlicy szkolnej swietlica.zs6@wp.pl.W treści wiadomości należy wpisać imię i nazwisko autora, klasę i nazwę szkoły oraz telefon kontaktowy do nauczyciela pod kierunkiem, którego została wykonana praca.

* Decyduje data wpływu pracy konkursowej. Prace otrzymane po terminie nie będą oceniane.

8.  O wynikach konkursu zostaną powiadomieni telefonicznie nauczyciele laureatów.

1. Wyniki konkursu oraz zdjęcia wszystkich prac będą zamieszczone na stronie internetowej Zespołu Szkół nr 6 w Bydgoszczy (www.sp45.edu.bydgoszcz.pl).

2. Autorzy nagrodzonych prac otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

3. Po rozstrzygnięciu konkursu nagrody będzie można odebrać w Zespole Szkół nr 6 w Bydgoszczy, ul. Staroszkolna 12.

4. Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestników w zakresie opublikowania danych osobowych zwycięzców oraz przesłanych zdjęć na stronie internetowej Zespołu Szkół nr 6 w Bydgoszczyzgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 10 maja 2018 r.