KOLOROWY KOSZ PANI JESIENI

Opublikowano: 2019-10-20 19:09

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY DLA UCZNIOW KLAS IV-VIII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

I. Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 26

II. Temat prac konkursowych brzmi: KOLOROWY KOSZ PANI JESIENI”.

III Cele konkursu

- rozwijanie wyobraźni uczniów poprzez tworzenie prac plastycznych na podany temat;

- pobudzenie wrażliwości na otaczającą przyrodę.

IV Warunki uczestnictwa w konkursie.

1. Prace dostarczamy do p. E. Przęzak do 30.10 (każdy uczeń otrzyma dodatkowo kartę uczestnika do wypełnienia przez opiekuna)

2. Praca konkursowa ma być pracą plastyczną wykonaną w dowolnej technice w formacie A3 (duży blok techniczny), ( nie przyklejamy materiałów sypkich np.ryżu)

3. Prace przekazane na konkurs muszą być pracami własnymi wcześniej nieopublikowanymi.

4. Każdy z uczniów może przekazać tylko jedną pracę.

5. Do każdej pracy powinna być dołączona kartka z danymi

6. Przekazując pracę na konkurs, uczestnik zgadza się na ekspozycję pracy w szkole

Podstawowej nr 26 w Bydgoszczy oraz na stronie internetowej organizatora.

7. Prace plastyczne nie będą zwracane uczestnikom konkursu.

V. Wyniki konkursu i nagrody

1. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi poprzez ogłoszenie zawierające imiona i nazwiska zwycięzców na stronie internetowej organizatora.

2. Decyzja jury, co do wskazania laureatów konkursu oraz przyznania im nagród jest ostateczna.

VI. Postanowienia końcowe:

1. Przekazując pracę na konkurs, uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na zasady zawarte

w niniejszym regulaminie.

2. Do każdej pracy powinna być dołączona zgoda na przetwarzanie danych osobowych.