KAHOOT CUP POLAND 2022

Opublikowano: 2022-05-28 12:05

Zapraszamy do udziału w polskiej edycji KAHOOT CUP!

Na czym polega i czym jest KAHOOT CUP POLAND 2022?

Udział w wydarzeniu jest darmowy.

Wydarzenie jest objęte patronatem przez Kahoota.

OGÓLNOPOLSKI KAHOOT CUP POLAND 2022 rozpocznie się 7 czerwca 2022 roku o godz. 12.00.

Podczas turnieju uczestnicy będą odpowiadać na pytania w języku angielskim sprawdzające ich znajomość światowej popkultury (filmów, seriali, muzyki, mediów społecznościowych, gier komputerowych, sportu itp. )

W wydarzeniu mogą uczestniczyć wcześniej zgłoszeni uczniowie , pod opieką nauczyciela.

Uczniowie muszą mieć dostęp do telefonów komórkowych, na których będą udzielać odpowiedz na pytania w turnieju.

Uczniowie dołączają do gry przy użyciu nicków (nazw użytkownika), które składają się z ich imienia, pierwszej litery nazwiska i nazwy miejscowości.

Uczestnicy turnieju, którzy zajmą miejsca na podium, otrzymają upominki ufundowane przez Kahoota. W celu potwierdzenia wygranej nauczyciel zobowiązany jest do przesłania zdjęcia ekranu telefonu ucznia wskazującego jednoznacznie na jego wygraną.

Uczniowie, którzy chcą wziąć udział w turnieju proszeni są o zgłoszenie się do p. Violetty Butowt do dnia 4 czerwca.