FESTIWAL NAUKI W KLASACH I-III

Opublikowano: 2023-06-10 10:29

1 czerwca odbył się w klasach I-III FESTIWAL NAUKI. Tego dnia uczniowie nie przynieśli książek ani zeszytów, a nauka przybrała inną formę.
W programie zajęć znalazły się m.in. lekcje prowadzone przez nauczycieli klas IV-VIII. Pani Anna Izdebska – nauczyciel biologii - przeprowadziła warsztaty udzielania pierwszej pomocy, a także prelekcję o anatomii człowieka. Nauczyciel fizyki, pan Dawid Kadac, pokazał uczniom zjawiska fizyczne podczas „Pierwszej lekcji fizyki”.
Tego dnia edukacyjnych atrakcji było co niemiara. Uczniowie przeprowadzali eksperymenty z zastosowaniem ciekawych pomocy dydaktycznych, rozwiązywali zagadki i zadania logiczne, próbowali swoich sił podczas wykonywania zadań praktycznych.
Tego dnia po raz kolejny okazało się, że nauka jest nie tylko źródłem wiedzy i mądrości, ale również sprawia ogromną frajdę!