Ferie z Muzeum Kanału Bydgoskiego

Opublikowano: 2023-01-15 14:20
Dzień dobry, za chwil kilka zimowe ferie, dla dzieci to wielka frajda, proponujemy Państwa dzieciom zajęcia w muzeum, gdzie z pasją przedstawiamy historię Kanału Bydgoskiego – w sposób przystępny i angażujący. Stawiamy na twórcze aktywności dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Oferujemy zajęcia edukacyjne na zamówienie (szkoły i grupy zorganizowane). Przygotowujemy tematyczne zajęcia warsztatowe, wykłady na temat Kanału Bydgoskiego oraz Brdy Staropolskiej.
Dodatkowo do załączonej oferty dorzucamy blok tematyczny, warsztaty manualne, można wybrać robienie kartki lub notesu. Notes lub kartka koszt 18 zł/os.
Jako NOWOŚĆ! Proponujemy warsztaty historyczne „W czasach Potopu”, podczas których uczestnicy oprócz poznania historii, będą mogli pomalować figurkę z gipsu (10 cm wysokości) oraz zabrać ją do domu, koszt to 25 zł/os za godzinne warsztaty. Druga godzina gratis to zwiedzanie naszego muzeum.
W zależności wyboru warsztatów (możliwość łączenia) możecie Państwo spędzić u nas nawet 4 godziny.
Jak bawiliśmy się latem 2022 możecie Państwo zobaczyć w poniższym linku:

Szczegółowe informacje w serwisie: https://www.youtube.com/watch?v=hj19k5xzP50