Drodzy rodzice!

Opublikowano: 2019-09-03 21:39

Drodzy rodzice!

W związku z rozpoczynającym się rokiem szkolnym 2019/2020 informuję, że zajęcia w naszej szkole odbywać się będą w godzinach 7.10-17.20.

Chcąc ograniczyć do minimum zajęcia w godzinach popołudniowych, przygotowaliśmy kolejną salę lekcyjną (nr 3). Dzięki temu, np. zajęcia dla klas I-III mogą w dalszym ciągu odbywać się w godzinach 8.00-15.30.

Proszę jednak o wyrozumiałość, gdyż remont wspomnianej sali przedłużył się na miesiąc wrzesień a przewidywany termin zakończenia prac to 15 września. Do czasu odbioru nowej sali planowane w niej zajęcia (wg planu lekcji) będą odbywać się w innych wolnych w tym czasie pomieszczeniach.

Życzę Państwu na nowy rok szkolny zadowolenia z postępów i sukcesów swoich dzieci.

Wojciech Murawski – dyrektor szkoły