Apel z okazji Uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Opublikowano: 2024-05-01 19:52

Dnia 30 kwietnia w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uczniowie starali się przybliżyć wszystkim to ważne wydarzenie z historii naszego kraju. Młodzi artyści zabrali społeczność szkolną w podróż w czasie przez historię naszego kraju, prezentując fascynujące informacje dotyczące uchwalenia tej ważnej dla naszego narodu konstytucji. Ich staranne przygotowanie, nie tylko ożywiło przeszłość, ale także podkreśliło wagę tego wydarzenia dla kształtowania naszej tożsamości narodowej. Dziękujemy wszystkim uczniom za ich zaangażowanie i wkład w przygotowanie tej wyjątkowej uroczystości. Święto Konstytucji 3 Maja to nie tylko czas na refleksję nad historią, ale także okazja do budowania wspólnoty i pielęgnowania naszych wartości narodowych.