Akcja "Bezpieczne Wakacje"

Opublikowano: 2023-06-17 21:17

Na terenie LPKiW „Myślęcinek” prowadzona jest co roku akcja „Akademia Bezpieczeństwa – bezpieczne wakacje”. W akcji uczestniczyli również uczniowie naszej szkoły.

Akcja została rozpoczęta przez Wydział Prewencji KMP oraz Straż Miejska w Bydgoszczy a włączyły się służby mundurowe: Oddział Żandarmerii Wojskowej, Państwowa Straż Pożarna, Komenda Regionalna Straży Ochrony Kolei, Placówka Straży Granicznej, Izba Administracji Skarbowej, Maltańska Służba Medyczna oraz Bydgoski Ośrodek Rehabilitacji, Terapii Uzależnień i Profilaktyki „BORPA”, Wydział Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Bydgoszczy, Biuro ds. Zdrowia i Polityki Społecznej Urzędu Miasta.

Połączyliśmy edukację z zabawą mimo deszczowej aury. Klasy 5c i 4c wiele się dowiedziały dobrze się przy tym bawiąc.