Wybory do Samorządu Szkolnego 2022/2023

Opublikowano: 2022-10-11 18:34
W naszej szkole jak co roku odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego.Kandydaci ubiegający się o funkcję w samorządzie mieli okazję na plakatach wyborczych przedstawić swój program.Każdy z uczniów mógł oddać głos na swojego kandydata.Nad całością prawidłowo przeprowadzonych wyborów czuwali opiekunowie Samorządu Pani Hanna Trojanowska i Pani Julita Przytarska. Głosy przeliczała niezależna komisja pod przewodnictwem Pani Svitlany Poberezhnuk oraz uczniów z klasy 7 i 8. Głosami szkolnych wyborców przewodniczącą Szkoły została Emilia Czaplewska z klasy 8b.
W tym samym dniu odbyły się również wybory na Rzecznika Praw ucznia. Nasi szkolni wyborcy zdecydowali, że zostanie nim  Pani Hanna Trojanowska.
Wygranym serdecznie GRATULUJEMY I życzymy owocnej pracy!!!