SMOK-i kończą kolejny rok pracy

Opublikowano: 2023-11-28 19:39

Kolejny rok pracy małych SMOK-ów z SP 45 za nami. Od początku roku szkolnego najmłodsi adepci koszykówki systematycznie uczestniczą w zajęciach realizowanych pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiego Związku Koszykówki. Poza szkolną salą sportową zajęcia odbywają się również na obiektach Zespołu Szkół Mechanicznych nr 1, gdzie trenują najstarsze Smoki rocznika 2012. We wszystkich trzech grupach w zajęciach uczestniczy około 60 dzieciaków. Pod okiem trenerów uczestnicy systematycznie podnoszą umiejętności gry w koszykówkę, rozwijają swoje sportowe pasje oraz w sportowej rywalizacji miło spędzają czas. W najbliższym czasie przed małymi Smokami z SP 45 przerwa świąteczno-noworoczna, po Nowym Roku z zapałem wszystkie Smoki wrócą na sale sportowe do pracy.